محل لوگو

نمونه سوالات انتصاب مدیران مدرسه


نمونه سوالات انتصاب مدیران مدرسه

نمونه سوالاتی جهت آشنایی با آزمون انتخاب و انتصاب مدیران قرار داده شده است . در صورت تمایل می توانید مجموعه کامل سوالات با فرمت ورد را خریداری نمایید. انتخاب به عنوان مدیر مدرسه سه مرحله دارد:

مراحل و فرایند آزمون انتخاب و انتصاب مدیران مدارس:

عظیم‌محبی رئیس پروژه انتخاب و انتصاب مدیران مدارس کشور فرآیند این پروژه را به شرح ذیل تشریح كرد: این فرایند در۳ مرحله پیش‌بینی گردیده که از اسفندماه سال ۹۶ آغاز و تا پایان شهریور ۹۷ به اتمام می‌رسد.

مرحله‌اول آزمون انتخاب و انتصاب مدیران :

  • بررسی سوابق پرسنلی و عملکردی داوطلبان بوده که شامل مدرک تحصیلی، سابقه خدمت، سابقه مدیریت یا معاونت و سابقه کارشناسی می‌باشد.
  • مجری این مرحله کمیته انتخاب و انتصاب می‌باشد و از حدود ۱۱هزارداوطلب شرکت‌کننده حدود ۱۰ هزار نفر به مرحله دوم راه پیدا کردند.

مرحله‌دوم آزمون انتخاب و انتصاب مدیران :

  • ۳۰ خرداد در سراسر کشور اجرا شد شامل آزمون علمی از این داوطلبان بود که ۱۰۰سوال ازمنابع (مباني نظری سند تحول بخش رهنامه، سندتحول، برنامه درسی ملی، آیین‌نامه اجرایی و مالی مدارس، برنامه تعالی مدیریت و راهنمایی و مشاوره) طراحی گردید و به طور هماهنگ در مناطق مرکزی استان‌ها برگزار می‌گردد.
  • باتوجه به تعداد داوطلبان و احتمال نقص فنی در برگزاری آزمون، زمینه برگزاری آن در۴ ساعت مختلف و با ۴ نوع سوال متفاوت پیش‌بینی گردید. فرایند این آزمون به گونه‌ای طراحی شد که داوطلب پس از اتمام زمان پاسخ می‌توانست نتیجه آزمون خود را مشاهده نماید.

مرحله سوم آزمون انتخاب و انتصاب مدیران :

  • از این فرایند مصاحبه حضوری است که داوطلبین پذیرفته شده می‌توانند شرکت نمایند.
  • این مصاحبه در۳ محور شایستگی شخصیتی، شایستگی مدیریتی و تسلط به آئین نامه و قوانین می‌باشد. هر یک از دوره‌های تحصیلی شایستگی مصاحبه در حوزه شخصیتی باهماهنگی واحدهای مشاوره برگزار می‌گردد و محور شایستگی مدیریتی با تاکید بر برنامه تعالی مدیریت مدرسه برای دوره‌های متوسطه و برنامه تدبیر برای دوره‌های ابتدایی انجام خواهدگرفت و در حوزه آیین‌نامه‌ها نیز از سوی کارشناسان مرتبط در حوزه‌های آموزش‌وپرورش اداری مالی، انجمن اولیا و مربیان انجام خواهد شد.


مبلغ واقعی 10,000 تومان    80% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۶ مهر ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 5087

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما